Historia znanej gry w karty Baccarat czyli Bakarat

Baccarat lub inaczej Bakarat gra jest jedną z kasynowych gier karcianych. Swoje korzenie ma prawdopodobnie we Włoszech, z nich trafiła za panowania króla Karola VIII do Francji.

Potem rozprzestrzeniła się na Europę i Amerykę. Jest jedną z najmniej skomplikowanych gier karcianych i bardzo zadowalające jest to, że posiada niskie ryzyko przegranej. Baccarat jest grą losową, a zadaniem gracza jest podjęcie wyboru i postawienie stawki na gracza albo krupiera, który jest jednym z uczestników rozgrywki. W ostateczności gracze mogą obstawić remis, jednak ta opcja zdarza się bardzo rzadko.

Istnieją trzy odmiany gry baccarat, baccart chemin de fer, baccart banque oraz baccart punto banco. Wszystkie rodzaje mają proste zasady, a przy tym są przyjemną i ekscytującą formą rozrywki. Baccarat daje dużo opcji posunięć, jeśli gracz nie ma ochoty rozdawać, może bez żadnych uszczerbków na swojej puli kilkakrotnie opuścić kolejkę. Rozdającym jest się wciąż, póki się wygrywa. W grze wyciąga się po kolei dwie karty tak by kolejny gracz ich nie widział, po czym następuje przekazanie dwóch kart uczestnikowi, który wyłożył największą sumę do puli zakładu. Rozdający wykłada karty na stół i ogłasza wynik.

bonusy w kasynach