Krótka historia KENO na pieniądze

Uczciwe Keno na pieniądze to gra podobna do tradycyjnych gier loteryjnych. Pochodzi z Chin, a do Europy zawitała na początku XVI wieku. Prawdopodobnie po raz pierwszy wykorzystał tą metodę jeden z genuiskich radców miejskich.

Postanowił on wykorzystać metodę wyboru brakujących rajców do stworzenia nowej hazardowej gry liczbowej. Okazało się wówczas, że gra zyskała bardzo dużą popularność, a Geniu zarobił na tym niemałą sumkę. Po tym wydarzeniu zapomniano na jakiś czas o keno na pieniądze.

Ponowne odrodzenie nastąpiło po drugiej wojnie światowej w Berlinie Zachodnim. Bezpieczne Keno w Polsce zadebiutowało dopiero w marcu 1996 roku, ale nazwa jego jest inna. My znamy tą grę Multilotek. Podobno początkowo nasz Multilotek miał również nazywać się Keno na pieniądze, jednak ostatecznie zatwierdzono inną nazwę, która odzwierciedla charakter gry. W Polsce keno na kasę jest bardzo popularne, a w kasynach internetowych cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Zasady gry są bardzo proste, ponieważ wystarczy zaznaczyć numery, które chcemy obstawić i określić wartość poszczególnych zakładów. Warto grać w grę hazardową keno! Jest to świetną forma rozrywki w kasynie online oraz zapewnia super zabawę i spore wygrane.

bonusy w kasynach