Poker dla Pań

W Kalifornii zostały zorganizowane przez Ocean’s Eleven trzydniowe mistrzostwa pokerowe, składające się z pokera no limit Hold Em, Limit Hold Em i Omaha. Honorowymi opiekunami turnieju zostały Linda Johnson i Jam Fisher, które organizowały seminaria,

by pomóc w grze tym paniom, które nie dawały sobie jeszcze z tą grą rady.
Trzydniowa seria turniejów rozpoczęła się turniejem no limit, na którym było 158 graczy. Zwycięzczynią została Judy Rane z Tulsa w stanie Oklahoma. Drugim turniejem był turniej grupowy, w którym gracze mogli wybrać grę zespołami lub samotnie. Gra rozpoczęła się od limit hold’em, ale zmieniała się co poziom na Omaha hi/lo. Finałowy stolik natomiast zmieniał się z no limit na Omahę. Po laury sięgnęli Vicky Davidson i Jay Daub z Kalifornii.

Do turnieju no limit zgłosiło się 198 pań, które pragnęły głównej nagrodzy w wysokości $13,460 i związanemu z nią pakietowi, który zawierał miejsce w Turnieju dla Pań na WSOP 2008, Turnieju dla Pań w The Commerce, jego odpowiednika z The Bicycle, Hawaiian Gardens i turnieju w Oceans, rozpoczynającym się w przyszłym roku. Zwyciężczyni, Karen Black z Kalifornii była bardzo zadowolona, gdyż była to jej pierwsza wygrana w tak poważnym turnieju. Karen w pokera gra od 8 lat, a jej największym dotychczasowym osiągnięciem jest nagroda pieniężna w turnieju $1000 NL na WSOP 2006, w którym zajęła wysokie, 11 miejsce.

Tak jak w poprzednich latach, sponsorowaną organizacją charytatywną została Ivy Ranch, pomagająca osobom niepełnosprawnym. W tym roku panie biorące udział w turnieju zostały zaproszone do „własnoręcznej” pomocy organizacji, polegającej na upiększaniu ogrodu i malowaniu.

Oceans Eleven okazało się najlepszym trzydniowym festiwalem pokerowym w jedenastoletniej historii California Ladies Championship. Wieczorne atrakcje z powodzeniem można porównać z atrakcjami turniejów rozgrywanych w Las Vegas. Od początku do końca mistrzostwa te były świetną i doskonale zorganizowaną zabawą.

bonusy w kasynach