Pokerzysto, decyzja należy do Ciebie…

Podejmowanie decyzji, dobrych decyzji przybliża do zwycięstwa i jest tak samo ważne jak karty które otrzymaliśmy i karty na flopie, turnie i riverze razem wzięte. Na grę w pokera należy spojrzeć jako na grę decyzyjną, nie stawiać sobie za cel ogranie wszystkich graczy, zwycięstwo, zarobienie dużych pieniędzy. Postawmy sobie za cel podjęcie słusznej, korzystnej decyzji dla Nas, bo to ona przybliża nas do sukcesu.

Nie ma tu znaczenia w jakim kasynie gramy. Podczas danego rozdania pokerowego jest wiele momentów w których musimy podjąć decyzje czy przebijamy, sprawdzamy czy pasujemy, musimy podjąć decyzję za jaką cenę podbić czy sprawdzić. Nawet podjęcie decyzji podczas wchodzenia do kasyna czy logowania się do internetowego pokerroomu w jaką grę będziemy grać ma duże znaczenie.

Czasami musimy podjąć decyzję o opuszczeniu stołu, ważne bu zrobić to we właściwym czasie. To włascie gracze podejmujący najlepsze decyzje są przez Nas obserwowani w relacjach telewizyjnych na przykład z World Series of Poker. Oni wiedzą kiedy odpuścić grę gdy widzą nadchodzące zmęczenie, brak koncentracji, podenerwowanie, brak szczęścia. W pokerze zarabiają Ci, którzy podejmują właściwe decyzje w danej sytuacji. Nawet jeżeli dana decyzja nie przyniesie zwycięstwa jest to coś z czym należy się liczyć, margines błędu. Tym razem się nie udało, ale w pięciu następnych taka decyzja przyniesie tylko zyski

bonusy w kasynach