Poznaj historię powstania gry Jednoręki Bandyty na pieniądze

Jednoręki Bandyty na pieniądze znany jest nie tylko z punktów naziemnych ale i z kasyn online.

Czy kiedykolwiek grając w jednorękiego bandytę, zastanawiałeś/zastanawiałaś się skąd ta gra pochodzi i jaka jest jej historia ?

Gdzie zbudowano pierwszą maszynę ? Otóż gra ta pochodzi z 1891 roku ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Nowego Yorku. Pomysłodawcami tej gry byli dwaj Amerykanie Pitt i Sittman, którzy to wymyślili pierwszą maszynę, do tej gry, ponieważ w jednorękiego bandytę gra się na automatach losowych. Pierwsza maszyna zbudowana przez wspomnianych wynalazców wykonana była z 5 bębnów. Zasady gry nie były takie same co teraz, kiedyś gra w jednorękiego bandytę przypominała poker, z tą różnicą że można w nią było grać w pojedynkę, na automacie.

Zaprojektowana pierwsza maszyna niesamowicie szybko zyskała swoją popularność, dzięki czemu dziś możemy grać na wielu różnorodnych maszynach. Obecnie projektanci nieustannie pracują na coraz to nowszymi i lepszymi rozwiązaniami i pomysłami. Grać w jednorękiego bandytę można w kasynie internetowym, które to w ostatnim czasie przeżywają swój wielki rozwój.
Jak interesuje Cie gra hazardowa Jednoręki Bandyty na pieniądze w wersji online to możesz zobaczyc za darmo jak wygląda ona w naszych kasynach.

bonusy w kasynach