Przebieg gry Baccart

Stół jest wielkością bardzo zbliżony do tego używanego w kościach. Przy stole znajduje się zazwyczaj trzech oficjalnych rozdających oraz kilkanaście osób grających. Rozdający się zmienia i może nim być każdy z graczy. Jeżeli ktoś niema ochoty rozdawać,

może przekazać karty kolejnemu graczowi. Rozdający nie może się zmienić tak długo jak wygrywa bank. Oficjalni rozdający zajmują się głownie obserwowaniem gry, ogłaszaniem wyników, przekazywaniem wygranych i egzekwowaniem przegranych. W baccart gra się zazwyczaj ośmioma pełnymi taliami, czyli każda po 52 karty.

To oznacza, iż każda tura ma 8 rozdań. Każda z kart ma inną wartość punktowa. Kolory kart nie mają znaczenia w baccaracie. Gdy wszyscy obstawili zakłady, zaczyna się właściwa rozgrywka, czyli rozdanie. Gracze mogą postawić na bank, gracza lub na remis. Rozdający daje po dwie karty graczowi i banku. Wygrywa ta osoba której suma wartości kart jest bliższa dziewiątce lub osiągnęła ona „układ neutralny” (suma wartości jest równa osiem lub dziewięć).

Jeżeli przekroczyła wartość 10, wtedy odejmuje się od niej 10 (np. suma wynosi 12 czyli 12-10=2). Istnieje niepisana reguła, że jeżeli gracz w dwóch pierwszych kartach osiągnął wynik 5 lub mniej, to powinien dobrać kartę. Należy pamiętać, że nie tylko zakłady wygrywa i obstawia grająca aktualnie osoba, ale każdy z graczy przy stole. Kasyna gry (także te online) pełne są graczy, którzy zapominają o tej regule.

bonusy w kasynach