Strategie gry blackjack czyli system oczko

Wszystkie gry hazardowe posiadają znane i skuteczne strategie. Również blackjack jest taką grą hazardową, która od lat posiada swoje wypróbowane strategie gry, dzięki którym zawodowi gracze wygrywają wysokie stawki z kasynem.

Jeżeli możemy powiedzieć, ze ruletka to typowa gra losu i szczęścia, to możemy śmiało powiedzieć, że w blackjack’u wygramy dzięki wcześniej poznanym taktykom i strategiom. W blackjack’u posiadamy takie ruchy jak: hit, stand, double down oraz split, a dzięki znajomości odpowiednich strategii, doskonale wiemy jaki ruch mamy w danym momencie zastosować. Podstawowa strategia natomiast stacjonuje na podstawie sumy punktów w kartach gracza oraz na widocznej jednej karcie krupiera, druga bowiem jest zakryta.

A oto dostępne reguły, które są pozytywne dla gracza:

– ruch ”double down”, czyli podwojenie stawki jest dozwolony przy dwóch kartach, pod warunkiem, że dany gracz nie posiada blackjack’a;
– ruch „double down” jest dozwolony w kasynach po wykonaniu ruchu „split”;
– ruch „Split” jest możliwy przy posiadaniu dwóch asów w kartach;
– możesz wyciągnąć więcej niż jedną kartę jeżeli wykonasz ruch „Split: przy dwóch asach;
– jeżeli posiadasz pięć lub więcej kart, a suma oczek nie wynosi dwadzieścia jeden, to automatycznie wygrywasz z krupierem (układ ten nazywany jest „charli”).

Istnieją również reguły negatywne dla gracza i należą do nich:

– wypłaty mniejsze niż stosunek 3:2 przy posiadaniu w kartach blackjack’a;
– ruch „Split” dozwolony podczas całej rozgrywki jeden raz;
– posiadanie dwóch asów wyklucza ruch „Split”;
- utrata podwojonej stawki oraz „split’u”, kiedy krupier posiada w kartach blackjack’a.

Dlatego zanim rozpoczniemy grę w blackjack’a w danym kasynie online, zapoznajmy się z dokładnymi zasadami gry, abyśmy podczas rozgrywki nie zostali zaskoczeni zmianami, jakie może wprowadzić każde z kasyn tradycyjnych oraz internetowych. Pamiętajmy również o podstawowych strategiach, czyli:

- jeżeli krupier posiada kartę odkrytą mniejszą bądź równą sześć, możemy grac dalej, a nawet podwajać stawkę;
- jeżeli krupier posiada kartę odkrytą większą bądź równą siedem, powinniśmy zrezygnować z gry lub w najgorszym przypadku pozostać przy pierwszej stawce pieniężnej;
– jeżeli suma naszych dwóch kart jest większa bądź równa siedemnaście, nie powinniśmy dobierać kolejnych kart, lecz czekać na rozwój wydarzeń i prawdopodobną wygraną w blackjack’u.

Wszystkie te strategie powinniśmy sobie zapamiętać, aby każda gra w blackjack’a była przemyślana i dokładnie przeanalizowana, aby nasze szanse na wygraną były jak największe. Strategia gry zawesze zwiększa szanse na wygraną. Sprawdź w realu system gry oczko.

bonusy w kasynach