Uczciwe kasyna amerykańskie szybko rosną

Uczciwe kasyna poszukiwane sa na całym świecie. American Gaming Association (w skrócie AGA – amerykańska organizacja zajmująca się grami hazardowymi), przedstawiła ostatnio swoje najnowsze spostrzeżenia na temat branży hazardowej w USA. Według ich obserwacji uczciwe kasyna w Stanach Zjednoczonych zwiększyły swoje dochody w ciągu ostatniej dekady aż o 73%.

Raport zatytułowany „The 2008 State of the States: The AGA Survey of Casino Entertainment” jest już 10 edycją badań przeprowadzonych przez American Gaming Association, których tematem były kasyna w USA. Badania wykazały, że podczas gdy w 1998 roku kasyna zarobiły 19,7 miliardów dolarów, to w roku 2007 suma, którą zarobiły kasyna w Stanach Zjednoczonych, sięgnęła aż 34,13 miliardów dolarów. Dodatkowo, przychody z podatków wygenerowanych przez kasyna podwoiły się i sięgają obecnie aż 5,79 miliardów dolarów.

Według prezesa American Gaming Association, Franka Fahrenkopfa Jr., wzrost przychodów kasyna wiąże się z rozrostem branży hazardowej, która dostarcza tysiące stabilnych miejsc pracy i zapewnia rozwój ekonomiczny w miejscach, gdzie funkcjonuje. Raport dostępny na stronie internetowej American Gaming Association dostarcza nam szczegółowych informacji na temat różnych trendów w branży hazardowej w poszczególnych stanach, a także w całych Stanach Zjednoczonych na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Niektóre z informacji przedstawionych w raporcie American Gaming Association to na przykład fakt, że zatrudnienie oferowane przez kasyna wzrosło o 10% w porównaniu z rokiem 1998 i obecnie kasyna oferują ponad 360 tysięcy stałych miejsc pracy dla obywateli amerykańskich. Zarobki w branży hazardowej, łącznie z bonusami i napiwkami, wzrosły o ponad 25% do aż 13,8 miliarda w 2007 roku.

bonusy w kasynach