Wirtualne keno jako liczbowa gra losowa w kasyno online

W grę podobną do dzisiejszego keno grano prawdopodobnie już w starożytnych Chinach. W Europie pojawiła się w szesnastym wieku we Włoszech w Genui,

wymyślona przez pewnego miejskiego rajcę. Była wtedy bardzo popularna, jednak po upadku miasta została na długo zapomniana. Dopiero w dwudziestym wieku w Berlinie Zachodnim ludzie mogli oddawać się ponownie przyjemności grania w keno. W dzisiejszych czasach należy do bardzo popularnej gry, o małym ryzyku przegranej.

Keno należy do rodziny gier losowych, jest niesamowicie prosta, posiada nieskomplikowanych zasady co większość gier liczbowych. Uczestnicy rozgrywki typują od jednego do dziesięciu numerów, które zaznaczają na planszy, na której umieszczone jest osiemdziesiąt lub siedemdziesiąt cyfr. Z tej puli losowanych jest dwadzieścia bądź piętnaście numerów. Wygrywają ci gracze, którzy trafili jak najwięcej cyferek. Wielkość wygranej zależy również od postawionej stawki oraz od ilości zawartych zakładów. Keno trafiło również do kasyn internetowych, gdzie zgromadziło rzesze wielbicieli i stało się bardzo popularne. Zagraj w wirtualne keno w Internecie i wygraj prawdziwe pieniądze. Nie zapomnij o bonusie startowym!

bonusy w kasynach