Wirtualne oczko gra przez Internet w wersji online

Wirtualne oczko, znane również jako Blackjack, jest jedną z najbardziej popularnych gier karcianych na świecie. 21, swoją popularność zawdzięcza połączeniu 2 elementów. Chodzi mianowicie o czyste szczęście oraz umiejętności. Bardzo ważna podczas gry jest spostrzegawczość i umiejętność zapamiętania, które karty używane były podczas ostatniej gry.

Blackjack, w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej, na zachodnim wybrzeżu, jako gra hazardowa, był zakazany między 1850, a 1910 rokiem. Oczywiście zakłady i gry kwitły w nielegalnie w podziemiu. Początkowo oczko nie było specjalnie popularne, ale nielegalne kasyna robiły wszystko, żeby przyciągnąć klientów do stołów karcianych. Stosowano wiele rodzajów bonusów i promocji. Istnieje teoria, że nazwa Blackjack wzięła się właśnie z jednego z takich bonusów. Otóż proponowano wypłatę 10 do 1, jeżeli gracz posiadał asa pik i jokera lub jokera pik (black jack). Ten rodzaj rozdania nazywano właśnie Black Jack i nazwa Jack przylgnęła do całej gry. Później zmieniła się na Blackjack. W 1931 roku Nevada zalegalizowała hazard. Wcześniejsza historia oczka w tym regionie spowodowała, że Blackjack stał się jedną z najpopularniejszych gier. Pierwsza próba matematycznego podejścia do gry została odnotowana w 1956. Roger Baldwin, opublikował artykuł w American Statistical Association, zatytułowany „Optymalna Strategia BlackJacka”. W 1963 roku, profesor E. Thorp opublikował swoje rezultaty swoich badań w książce „Beat the Dealer”, którą New York Times umieścił na swojej liście bestsellerów. Wiele kasyn zmieniło zasady gry, po opublikowaniu tych tekstów. Niestety dla nich gracze odmawiali gry i musieli powrócić do poprzednich, klasycznych zasad.
Po tych zdarzeniach, ludzie oczekując łatwego zarobku, zaczęli grać praktycznie tylko w oczko, które w rezultacie zagroziło królowej gier – grze w kości.
graj w nasze gry losowe, karciane i inne gry hazardowe w wersji online przez sieć Internet.

bonusy w kasynach